Simula Project

W ubiegły czwartek, czyli 12.03.2009, zaskoczyła nas niespodziewana wizyta. Zawitał do nas gość z południowej Norwegii przybywający. Niezmiernie wysoki ów człowiek przywitał się ze wszystkimi chwaląc koszulkę moją, „Space Invaders” przedstawiającą (podobno dzieciństwo mu przypomina, choć na aż tak starego to nie wyglądał). Poczekał aż wszyscy pracownicy stawią się w piwnicach przybytku naszego. Gdy wszyscy już przybyli, przedstawił się dziwnym imieniem, którego nikt potem nie był w stanie powtórzyć. Pokrótce wytłumaczył w czym cała sprawa. Otóż mieliśmy wykonać kilka zadań polegających na estymacji czasu dla różnych ciekawych projektów. Zajęło nam to od 1.5h do 2h. Po tym czasie oczywiście zaczęliśmy dyskutować o wynikach przy kawusi. Rozrzut wyników był tak przytłaczający, że aż nam włosy na głowach się podniosły. Jakieś marne 953% różnicy.

Pokrzepieni wynikami udaliśmy się do swoich codziennych obowiązków. Nasz gość, widząc nasze niepewne miny uraczył nas swoim narodowym przysłowiem: „Etter regn kommer solskinn”. I tym pozytywnym akcentem kończę relację z tej wizyty.

1 komentarz

  1. A ja uprzednio przygotowan do spotkania, na swym urządzeniu mobilnym posiadłem mail z wizytówka naszego Gościa. Za tym oto przyczynkiem imieniem Jego Go wywołując na aplauz z Jego strony żem sobie zasłużył.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *